VL 303054 - Bezkáblový vlhkomer s teplomerom 3 senzory
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 62,44 €
Cena s DPH: 76,80 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny vlhkomer s teplomerom a s troma externými snímačmi vlhkosti a teploty s dosahom až 100 metrov vo voľno priestore. S prístrojom je možné monitorovanie klimatických podmienok (teplotu a vlhkosť) zo štyroch rôznych miest. Prístroj dokáže komunikovať maximálne s ôsmimi externými senzormi.
| Výrobca: | TFA |
| Vlhkosť vnútorná: | od: 10% do: 99% |
| Vlhkosť vonkajšia: | od: 10% do: 99% |
| Pamäť pre MIN/MAX vlhkosť: | áno |
| Nastaviteľný vlhkostný alarm: | áno |
| Indikátor klimatického komfortu: | áno |
| Teplota vnútorná: | od: 0°C do: +60°C |
| Teplota vonkajšia: | od: -40°C do: +60°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Zobrazenie trendu vývoja teploty: | áno |
| Nastaviteľný teplotný alarm: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C |
| Rozlíšenie: | 0,1°C, 1% rv |
| Displej prístroja: | 4-riadkový veľký LCD |
| Napájanie prístroja: | 4x 1,5 V typ AAA |
| Rozmery prístroja: | 116 x 24 (64) x 116 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 150 g |
| Typ senzorov: | SE 303208 |
| Maximálny počet senzorov: | 8 |
| Napájanie senzorov: | 2x 1,5 V typ AAA x 3 senzory |
| Dosah senzorov: | max. 100 m vo voľnom priestore |
| Iné informácie: | Vhodné pre domácnosť, sklady, chladiace boxy a iné |
SÚVISIACE PRODUKTY

SE 303229 - Teplotný senzor
20,40 €
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie

