SE 303229 - Teplotný senzor
Dostupnosť: Do 1 mesiaca
Cena bez DPH: 16,59 €
Cena s DPH: 20,40 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Teplotný senzor pre bezkáblový prenos nameranej teploty so snímačom na kábliku 1,4 metra (vodotesný). Kompatibilný s prístrojmi: VL 303054, VL 303056, TE 303062
Meranie teploty v chladničkách, mrazničkách, v bazénoch, akváriách alebo vzdialených priestoroch
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | od: -40°C do: +60°C |
| Prepínač °C/°F: | áno |
| Frekvencia prenosu dát: | 433 MHz |
| Rozlíšenie: | 0,1°C |
| Displej senzora: | 1-riadkový |
| Napájanie senzora: | 2 x AAA 1.5 V (nie sú súčasťou balenia) |
| Dosah senzora: | cca. 100 metrov vo voľnom priestore |
| Hmotnosť: | cca. 60 g |
| Rozmery: | 45 x 20 x 111 mm |
SÚVISIACE PRODUKTY

TE303062 - Teplomer IN/OUT
60,00 €
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie
