TE303062 - Teplomer IN/OUT
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 48,78 €
Cena s DPH: 60,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny bezkáblový teplomer s dvoma externými snímačmi. Externé snímače sú vhodné na meranie teploty v interiéry alebo exteriéry. Teplotný snímaš s vodotesnou sondou na kábliku je vhodný pre chladničky, mrazničky, akváriá, bazény, rybníky a podobne. Prístroj dokáže merať a zobrazovať teplotu až z 8 vysielačoch, má možnosť nastavenia teplotných alarmov z 1. a 2. senzora a zobrazuje MIN/MAX nameranú teplotu. Dosah externých senzorov až 100 metrov vo voľnom priestore.
Prístroj má funkciu samokalibrácie - nastavenie teploty podľa referenčného prístroja s lepšou presnosťou.
Materiál: Plast + elektronika
| Výrobca: | TFA |
| Teplota vnútorná: | od: 0°C do: +60°C |
| Teplota vonkajšia: | od: -40°C do: +60°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Nastaviteľný teplotný alarm: | áno ale len z kanála 1 a kanála 2 |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C |
| Rozlíšenie: | 0,1°C |
| Presnosť: | ±1°C |
| Hodiny DCF-77: | nie |
| Displej prístroja: | 3-riadkový veľký LCD |
| Podsvietenie displeja: | nie |
| Napájanie prístroja: | 4x 1,5 typ AAA (nie sú súčasťou balenia) |
| Indikátor slabej batérie: | áno |
| Rozmery prístroja: | 116 x 24 (64) x 126 mm |
| Hmotnosť prístroja + príslušenstvo: | cca. 255 g |
| Typ senzora: | SE 303228, SE 303229 |
| Maximálny počet senzorov: | 8 |
| Napájanie senzora: | 4x 1,5 typ AAA pre obidva senzory (nie sú súčasťou balenia) |
| Dosah senzora: | max. 100 m bez prekážok |
| Prenosová frekvencia senzora: | 433 MHz |
| Iné informácie: | Prístroj pre všestranné využitie na meranie teploty |
SÚVISIACE PRODUKTY

SE 303229 - Teplotný senzor
20,40 €
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie