SE 303208 - Vlhkostno-teplotný senzor
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 19,11 €
Cena s DPH: 23,50 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny vlhkostno-teplotný senzor s s LCD displejom. Dosah cca. 100 metrov vo voľnom priestore. (Senzor je kompatibilný s prístrojom VL 303054)
| Výrobca: | TFA |
| Vlhkosť: | od: 10% do: 99% |
| Teplota: | od: -40°C do: +60°C |
| Indikátor komfortu: | nie |
| Prepínač °C/°F: | nie |
| Počet kanálov: | 8 |
| LED indikátor prenosu dát: | áno |
| Merací cyklus: | 60 sekúnd |
| Frekvencia prenosu dát: | 433 MHz |
| Rozlíšenie: | 0,1°C/1% rv |
| Displej senzora: | 2-riadkový LCD |
| Napájanie senzora: | 2x 1,5 V, typ AAA |
| Dosah senzora: | max. 100 metrov vo voľnom priestore |
| Spôsoby umiestnenia: | Zavesenie na stenu pomocou skrutiek |
| Hmotnosť: | cca. 52 g |
| Rozmery: | 116 x 24 (64) x 116 mm |
| Iné informácie: | Vlhkostno-teplotný senzor. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie