SE 303181.IT s kalibračným certifikátom pre lekárne
Dostupnosť: Do 1 týždňa
Cena bez DPH: 43,90 €
Cena s DPH: 54,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny bezkáblový snímač teploty s dosahom až 100 metrov vo voľnom priestore. Snímač je určený (kompatibilný) pre záznamový vlhkomer s teplomerom VL 303039.IT. Teplotu meria na kablikovom senzore SE 303501 dĺžky cca. 2 metre.
Kalibrácia v 3 bodoch: +2°C, +5°C, +8°C. Kalibračné body je možné zmeniť na žiadosť zákazníka. Od 01.01.2021 vystavujeme akreditované kalibračné listy. Naše laboratórium má registračné číslo: (SNAS Reg. No. 736/K-138)
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | od: -39,9°C do: +59,9°C |
| Kalibračné body teploty: | +2°C, +5°C, +8°C |
| Rozlíšenie: | 0,1°C |
| Presnosť teplota: | ±1°C |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C |
| Dĺžka kábla: | cca. 2 metre |
| Displej prístroja: | 1-riadkový |
| Napájanie prístroja: | 2x 1,5V typ AA (sú súčasťou balenia) |
| Rozmery prístroja: | 44 (76) x 24 (57) x 160 (165) mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 74 g |
| Iné informácie: | Vhodné pre lekárne, VZP, potravinárstvo, gastronómia, laboratória, priemysel ... |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie

