SE 303180.IT s kalibračným certifikátom pre lekárne
Dostupnosť: Do 1 týždňa
Cena bez DPH: 68,37 €
Cena s DPH: 84,10 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny senzor vlhkosti a teploty s kalibračným certifikátom pre lekárne. Kalibrovaný v 3 + 3 bodoch, teplota: +15°C, +20°C, +25°C a vlhkosť: 30%, 50%, 70% RV. Senzor je určený pre záznamový vlhkomer s teplomerom VL 303039.IT. Kalibračné body je možné zmeniť na žiadosť zákazníka.
Od 01.01.2021 vystavujeme akreditované kalibračné listy. Naše laboratórium má registračné číslo: (SNAS Reg. No. 736/K-138)
| Výrobca: | TFA + kalibrácia ADM s.r.o., Žilina |
| Vlhkosť: | od: 1% do: 99% |
| Teplota: | od: -40°C do: +60°C |
| Kalibračné body vlhkosti: | 30%, 50%, 70% r.v. |
| Kalibračné body teploty: | +15°C, +20°C, +25°C |
| Rozlíšenie: | 01°C, 1% r.v. |
| Presnosť vlhkosť: | ±3% rv v rozsahu 35% až 75% rv |
| Presnosť teplota: | ±1°C |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C |
| Displej prístroja: | 1-riadkový LCD |
| Napájanie prístroja: | 2x 1,5 V, typ AA sú súčasťou balenia |
| Rozmery prístroja: | 44 x 24 x 160 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 79 g |
| Iné informácie: | Vlhkostno-teplotný senzor s predlženým dosahom cca. 100 metrov. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie

