ST-90 digitálny teplomer pre sondy typu K
Dostupnosť: Do 2 týždňov
Cena bez DPH: 68,29 €
Cena s DPH: 84,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny teplomer ST-90 je určený pre meranie teploty so sondami typu K (dodávaný je bez teplotnej sondy). V závislosti od použitej sondy je meranie všestranné, ako napríklad meranie teploty vzduchu, povrchovej teploty, teploty v kvapalinách a v mäkkých plastických médiach. Má veľké využitie v priemyselnej výrobe s meracím rozsahom -50°C až +1200°C (podľa použitej sondy). Teplomer má špeciálny ABS kryt a je odolný voči špine, prachu a vode. Teplotné sondy sa pripájajú k teplomeru cez nožový konektor MiniTherma K.
| Výrobca: | Termoprodukt |
| Termočlánky: | typ K |
| Teplota : | od: -50°C do: +1200°C |
| Rozlíšenie: | 0,1°C v rozsahu (-49,9°C až +199,9°C) ináč 1°C |
| Presnosť: | ±0,5°C v rozsahu (-20°C až +199°C), ináč ±2°C (so sondou ST-01) |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Trieda ochrany: | IP66 |
| Dalšie funkcie: | MIN/MAX, Hold |
| Displej prístroja: | 1-riadkový LCD 3 1/2 číslice |
| Napájanie prístroja: | 1x 9V batéria (je súčasťou balenia) |
| Rozmery prístroja: | 150 x 82 x 29 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 180 g |
| Iné informácie: | Indikácia slabej batérie |
SÚVISIACE PRODUKTY

ST 17 K type 1 meter
21,60 €
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie
