BA 351078.IT - Digitálna meteostanica (posledný kus)
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 68,13 €
Cena s DPH: 83,80 €
| Galéria |
|
|---|
Digitálny barometer s predpoveďou počasia DIVA Plus, so zobrazením IN/OUT vlhkosti, IN/OUT teploty, hodín a s bargrafom.
Materiál: plast + elektronika
| Výrobca: | TFA |
| Predpoveď počasia pomocou symbolov: | áno |
| Tlak: | od: 950 hPa do: 1040 hPa |
| Pamäť pre tlak: | áno |
| Bargraf: | áno za posledných 24 hodín |
| Zobrazenie trendu vývoja tlaku: | áno |
| Zobrazenie jednotiek tlaku: | hPa, inHg |
| Vlhkosť vnútorná: | od: 1% do: 99% |
| Vlhkosť vonkajšia: | od: 1% do: 99% |
| Pamäť pre MIN/MAX vlhkosť: | áno |
| Teplota vnútorná: | od: -9°C do: +59°C |
| Teplota vonkajšia: | od: -39,9°C do: +59,9°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F, % rv |
| Hodiny DCF-77: | áno |
| Kalendár (deň,mesiac, rok): | áno |
| Rozlíšenie: | 0,1hPa, 0,1°C, 1% v |
| Displej prístroja: | 6-riadkový LCD s možnosťou nastavenia kontrastu |
| Napájanie prístroja: | 3x 1,5 V, typ AA |
| Rozmery prístroja: | 180 x 100 x 35 mm |
| Hmotnosť prístroja + senzor: | cca. 315 g |
| Typ senzora: | SE 303144.IT |
| Maximálny počet senzorov: | 3 |
| Napájanie senzora: | 2x 1,5 V, typ AA |
| Dosah senzorov: | max. 100 metrov |
| Iné informácie: | Praktický pomocník predpovede počasia – ukazovateľ tlaku, vlhkosti, teploty, času a iné. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie
