SE 303144.IT - Vlhkostno-teplotný senzor
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 23,01 €
Cena s DPH: 28,30 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny vlhkostno-teplotný senzor s predlženým dosahom a s LCD displejom. Dosah cca. 100 metrov. (Senzor je kompatibilný s prístrojmi s výrobným označením:30.3013.IT, 35.1036.IT, 35.1045.IT, 35.1070.IT, 35.1078.IT)
Materiál: Plast + kov + elektronika
| Výrobca: | TFA |
| Vlhkosť: | od: 1% do: 99% |
| Teplota: | od: -39,9°C do: +59,9°C |
| Merací cyklus: | Každých 4,5 sekundy |
| Frekvencia prenosu dát: | 868 MHz |
| Rozlíšenie: | 0,1°C, 1% rv |
| Displej senzora: | 1-riadkový LCD |
| Napájanie senzora: | 2x 1,5 V, typ AA sú súčasťou balenia |
| Dosah senzora: | max. 100 m |
| Spôsoby umiestnenia: | Zavesenie na stenu pomocou skrutiek alebo postavenie na vodorovnú plochu. |
| Hmotnosť: | cca. 77 g |
| Rozmery: | 44 x 24 x 160 mm |
| Iné informácie: | Vlhkostno-teplotný senzor s predlženým dosahom cca. 100 metrov. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie