TE 301042 - Chladiarenský teplomer
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 13,01 €
Cena s DPH: 16,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny teplomer pre meranie teploty v chladničkách aj v mrazničkách s možnosťou upevnenia teplomera na sklenené vitríny.
Materiál: plast + elektronika
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | od: -30°C do: +50°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F |
| Rozlíšenie: | 0,1°C |
| Presnosť: | ±0,8°C od -20°C do +10°C, ináč ±1°C |
| Displej prístroja: | 1-riadkový veľký LCD |
| Indikátor slabej batérie: | áno |
| Napájanie prístroja: | 1x 3 V, typ CR 2032 |
| Rozmery prístroja: | 91 x 13 x 72 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 36 g |
| Iné informácie: | Kvalitný teplomer do chladničiek a mrazničiek s možnosťou kalibrácie podľa HACCP. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie
