TE 302028 Č - Chladiarenský teplomer
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 7,72 €
Cena s DPH: 9,50 €
| Galéria |
|
|---|
Digitálny teplomer pre meranie teploty v chladničkách aj v mrazničkách s možnosťou upevnenia teplomera na uško alebo prichytenie pomocou magnetu, poprípade postaviť na pevný povrch. V rozsahu teploty +4°C až +8°C sa zobrazuje na displeji ikona chladenia.
Materiál: plast + elektronika
| Teplota: | od: -20°C do: +50°C |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F |
| Rozlíšenie: | 0,1°C |
| Displej prístroja: | 1-riadkový veľký LCD |
| Napájanie prístroja: | 1x 3 V typ CR2025 (je súčasťou balenia) |
| Rozmery prístroja: | 68 x 24 (14) x 43 (61) mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 30 g |
| Iné informácie: | Je možné ho použiť ako interiérový teplomer. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie
