SE 303906 PRO - teplota a vlhkosť
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 35,77 €
Cena s DPH: 44,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Senzor pre meranie teploty a vlhkosti pre exteriér aj interiér, kompatibilný so systémom TFA.me.
Prevedenie PRO - vyššia presnosť, kratší interval prenosu dát na server.
Pre prepojenie so systémom je potrebná brána Gateway WiFi TFA.me.
Záznam nameraných údajov na serveri až pre 365 dní s intervalom po 5 minútach.
| Výrobca: | TFA |
| Rozsah teplota: | od: -40°C do: +60°C |
| Rozlíšenie teplota: | 0,1°C |
| Presnosť teplota: | ± 0,6°C (v rozsahu 0°C až 50°C) |
| Rozsah vlhkosť: | od: 10% do: 99% RV |
| Rozlíšenie vlhkosť: | 1% RV |
| Presnosť vlhkosť: | ± 3,5% (v rozsahu od 35% do 75%) |
| Merací interval pre teplotu a vlhkosť: | 60 sekúnd |
| Funkcie: | MIN/MAX, ALARM v aplikácií |
| Jednoduchá inštalácia: | cez kód senzora |
| Napájanie: | 2x 1,5V tap AA - nie sú súčasťou balenia |
| Rozmery: | 46 x 23 x 117 mm |
| Hmotnosť: | cca. 56 g |
| Životnosť batérií: | cca. 2 roky (alkalické batérie) |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie
