SET02 Brána + 3x senzor vlhkosti a teploty
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 112,20 €
Cena s DPH: 138,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Štartovací SET 02 sa skladá s brány Gateway 358103 a troch snímačov vlhkosti a teploty SE 303900. Pomocou tohto zaradenia môžete cez internet sledovať namerané údaje vlhkosti a teploty vzduchu, v chladničke, v sklade, z 50-tich ďalších vysielačov, ktoré je možné dokúpiť. Systém TFA.me zobrazuje aktuálne namerané hodnoty zo snímačov a zaznamenáva namerané hodnoty za posledných 365 dní s intervalom záznamu po 5 minútach.
V systéme je možné nastaviť alarm pri prekročení nameraných hodnôt. Inštalácia aj ovládanie je jednoduché. Prostredie aplikácie je v českom jazyku.
| Typ: | SET 358103 + 3x VL |
| Výrobca: | TFA |
| Obsah balenia: | Gateway 358103, SE 303900 3x, adaptér 5V |
| Typ teplotného senzora: | SE 303900 |
| Typ teplotno-vlhkostného senzora: | SE 303900 |
| Teplota: | od: -40°C do: +60°C |
| Vlhkosť: | od: 10% do: 99% |
| Presnosť: | ± 1°C |
| Merací interval senzora 01: | každých 5 minút |
| Frekvencia prenosu senzora 01: | 868 MHz |
| Maximálny dosah senzora 01: | cca. 100 metrov vo voľnom priestore |
| Dĺžka kábla senzora: | cca. 1 meter (vode odolný) |
| Napájanie senzora 01: | 2x 1,5 V typ AAA, nie sú súčasťou balenia |
| Rozmery senzora 01: | 46 x 23 x 117 mm |
| Hmotnosť senzora 01: | cca.56 g |
| Typ internetovej brány: | Gateway 358103 |
| Maximálny počet senzorov: | 50 |
| Napájanie brány: | Adaptér AC/DC 230V/5V,1A, je súčasťou balenia |
| Priemerná aktívna činnosť: | 68,13% |
| Spotreba energie bez záťaže: | < 0,1W |
| Internetová prípojka: | WiFi |
| Interval prenosu cez bránu: | 5 minút, pevne nastavené |
| Rozmery brány: | 70 x 69 x 70 mm |
| Hmotnosť brány: | cca. 103 g |
| WeatherHub aplikácia : | www stránka TFA.me |
| Pamäť: | až 365 dní (história po 5 minútach) |
| Nastaviteľné limity alarmu: | áno (horný/dolný) |
| Export údajov do formátu: | pdf a TAB |
| Kompatibilita so systémom: | všetky, pripojiteľné k www |
| Inštalácia senzorov: | jednoduchá inštalácia senzorov cez kód |
| Ľubovoľný počet užívateľov: | áno |
| Upozornenie k batériám: | Používajte alkalické alebo lítiové batérie. Nikdy nepoužívajte nabíjateľné batérie. |
| Iné informácie: | Možnosť dokúpenia ďalších senzorov na dotaz. |
SÚVISIACE PRODUKTY

SE 303900 - teplota a vlhkosť
30,00 €
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie