SE 303902 - teplota + teplota OUT
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 26,02 €
Cena s DPH: 32,00 €
| Galéria |
|
|---|
Senzor pre meranie teploty a teploty na kábliku, pre exteriér aj interiér, kompatibilný so systémom TFA.me.
Pre prepojenie so systémom je potrebná brána Gateway WiFi TFA.me.
Záznam nameraných údajov na serveri až pre 365 dní s intervalom po 5 minútach.
| Rozsah teplota: | od: -40°C do: +60°C |
| Rozlíšenie teplota: | 0,1°C |
| Presnosť teplota: | ± 1°C |
| Merací interval pre teplotu a vlhkosť: | 5 minút |
| Prenosová frekvencia: | 868,3 MHz |
| Maximálny dosah: | 100 metrov vo voľnom priestore |
| Jednoduchá inštalácia: | cez kód senzora |
| Napájanie: | 2x 1,5V typ AA - nie sú súčasťou balenia |
| Rozmery: | 46 x 23 x 117 mm |
| Hmotnosť: | cca. 71 g |
| Životnosť batérií: | cca. 2 roky (alkalické batérie) |
| Upozornenie k batériám: | Používajte alkalické alebo lítiové batérie. Nikdy nepoužívajte nabíjateľné batérie. |
| Iné informácie: | Pre prenos nameraných hodnôt do systému je potrebná brána Gateway |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie
