Valec odmerný tr.B 250ml vysoký, hnedý
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 15,04 €
Cena s DPH: 18,50 €
| Galéria |
|
|---|
Odmerný valec 250 ml, DIN B, vysoký, hnedá stupnica. Sklo SIMAX, šesťhranný podstavec.
| Výrobca: | SIMAX |
| Objem: | 250 ml |
| Delenie: | 2 ml |
| Presnosť: | ±2 ml |
| Trieda presnosti: | DIN B |
| Materiál: | sklo SIMAX |
| Farba stupnice: | hnedá |
| Prevedenie: | valec vysoký |
| Podstavec: | šesťhran |
| Rozmer d: | cca. 41 mm |
| Rozmer h: | cca. 320 mm |
| Hmotnosť: | cca. 233 g |
| Iné informácie: | 151 238 - 1634/BH |
SÚVISIACE PRODUKTY

L 3402001 - Liehomer
13,20 €

L 3401001 - Liehomer
14,70 €
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie
