L 142005 - Liehomer s teplomerom
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 17,89 €
Cena s DPH: 23.00 €22,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Orientačný liehomer s teplomerom. Rozsah merania 0 až 100%, teplota: +10°C až +30°C. Teplotná stupnica spojená s korekčnou stupnicou. Liehomer je dodávaný v ochrannom puzdre.
| Výrobca: | TFA |
| Rozsah merania: | od: 0% do: 100% |
| Rozlíšenie: | 1% |
| Rozsah teplomera: | od: +10°C do: +30°C |
| Rozlíšenie teplomera: | 1°C |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Rozmery: | Ø 17 x Ø 11 x 300 mm |
| Hmotnosť: | cca. 30 g |
| Iné informácie: | Korekčná stupnica % je súčasťou teplotnej stupnice |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie