Termio-2 s vpichovou sondou ST-11
Dostupnosť: Do 2 týždňov
Cena bez DPH: 107,32 €
Cena s DPH: 132,00 €
| Galéria |
|
|---|
Digitálny záznamový teplomer s LCD displejom a s vpichovou sondou na teflónovom kábli 1 meter. Namerané hodnoty MIN/MAX je možné zobraziť priamo na displeji. Pamäť na 32000 údajov. Jednoduché ovládanie. SW v slovenčine.
Sonda je prispôsobená na prácu v náročných podmienkach. Odolná konštrukcia sondy je kombinovaná s kyselinovzdornou oceľou s teplotne odolnou rukoväťou a FEP káblom vystuženým oceľovým opletom, umožňuje dlhú prevádzku v extrémne ťažkom pracovnom prostredí. Sonda je ideálna pre mäsový a potravinársky priemysel. Rukoväť sondy a kábel odolávajú teplotám 205°C.
| Výrobca: | Thermoprodukt |
| Teplota: | od: -100°C do: +270°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Pripojenie snímača teploty: | na priamo s prístrojom |
| Nastaviteľný teplotný alarm: | áno (optický - LED dióda) |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C |
| Rozlíšenie: | 0,01°C |
| Presnosť teplota: | ±0,07 (0 až +100°C), ±0,15 (-50 až 0°C), ±0,1°C (+100 až +150°C), ±0,25°C (+150 až +200°C), ±0,5°C |
| Displej prístroja: | 1-riadkový |
| Podsvietenie displeja: | nie |
| Prepojenie s PC: | cez USB kábel (je súčasťou balenia) |
| Krytie: | IP65 – prístroj, IP67 - sonda |
| Software a prepojovací kábel v balení: | SW je v SK jazyku a je súčasťou balenia na CD |
| Napájanie prístroja: | 1x 3,6 V typ ½ AA – je súčasťou balenia |
| Rozmery prístroja: | 45 x 100 x 19 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 85 g bez sondy |
| Maximálny počet senzorov: | 1 |
| Dosah senzorov: | 1-metrový kábel FEP |
| Spĺňa normy: | HACCP |
| Iné informácie: | Certifikát o kalibrácií je súčasťou dodávky. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie