Termio-2 USB - záznamový teplomer 5m kábel
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 121,95 €
Cena s DPH: 150,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny záznamový teplomer s LCD displejom a s teplotnou sondou na silikónovom kábli 5 metrov Namerané hodnoty MIN/MAX je možné zobraziť priamo na displeji. Pamäť na 32000 údajov.
| Výrobca: | Termoprodukt |
| Počet záznamov: | 32000 |
| Interval záznamu: | od 1 minúty |
| Teplota: | od: -40°C do: +180°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Nastaviteľný teplotný alarm: | LED alarm, upozornenie na LCD displeji pri prekročení nastavenej hranice teploty |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C |
| Rozlíšenie: | 0,01°C |
| Presnosť teplota: | ±0,07 (0 až +100°C), ±0,15 (-40 až 0°C), ±0,1°C (+100 až +150°C), ±0,25°C (+150 až +200°C), ±0,5°C |
| Displej prístroja: | 1-riadkový veľký LCD displej |
| Podsvietenie displeja: | nie |
| Prepojenie s PC: | Cez USB kábel - je súčasťou balenia |
| Krytie: | IP 65 (prístroj), IP 67 sonda |
| Software a prepojovací kábel v balení: | Áno, je súčasťou balenia na CD (SW: jazyk SK, CZ, EN, PL) |
| Indikátor slabej batérie: | áno |
| Napájanie prístroja: | 1x lítiová batéria 3,6 V typ 1/2 AA (je súčasťou balenia) |
| Životnosť batérie: | cca. 12 mesiacov pri zázname po 15 minútach a teplote +20°C |
| Rozmery: | 45 x 100 x 19 mm (len prístroj bez sondy) |
| Hmotnosť prístroja + senzor: | cca. 105 g |
| Dosah senzorov: | 5 metrov silikónový kábel |
| Iné informácie: | Sonda z antikoru odolná voči kyselinám 1H18N9T |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie