Termio-15 USB - záznamový teplomer
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 68,29 €
Cena s DPH: 84,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny záznamový teplomer s LCD displejom. Namerané hodnoty MIN/MAX je možné zobraziť priamo na displeji. Pamäť na 32000 údajov. Prepojenie s PC cez USB kábel.
Materiál: plast + elektronika
| Výrobca: | Termoprodukt |
| Počet záznamov: | 32000 |
| Interval záznamu: | od 1 minúty |
| Teplota: | od: -30°C do: +70°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Nastaviteľný teplotný alarm: | áno, pomocou displeja a LED diódy |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C |
| Rozlíšenie: | 0,01°C |
| Presnosť teplota: | ±0,4°C |
| Displej prístroja: | LCD |
| Podsvietenie displeja: | nie |
| Prepojenie s PC: | cez USB kábel - je súčasťou balenia |
| Krytie: | IP65 |
| Software a prepojovací kábel v balení: | áno na CD / SW - SK, CZ, EN, PL |
| Indikátor slabej batérie: | áno |
| Napájanie prístroja: | 1x lítiová batéria 3,6 V typ 1/2AA (je súčasťou balenia) |
| Rozmery: | 45 x 100 x 19 mm |
| Hmotnosť: | 85 g |
| Iné informácie: | Dáta môžu byť zobrazené ako grafy, tabuľky alebo TXT súbor. |
SÚVISIACE PRODUKTY

TERMIO držiak na stenu
4,90 €
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie