EL-USB-1-PRO vodotesný záznamník teploty
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 152,85 €
Cena s DPH: 206.00 €188,00 €
| Galéria |
|
|---|
Špecializovaný záznamový teplomer v prevedení USB kľúča. Pre vysoké teploty do 125°C a vodotesným krytím IP67. Software je súčasťou balenia.
Materiál: antikorová oceľ
| Výrobca: | Lascar, GB |
| Počet záznamov: | 32 510 |
| Interval záznamu: | od 1 sek do 12 hodín |
| Teplota: | od: -40 °C do: +125 °C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | Logger |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C |
| Rozlíšenie: | 0,1 °C |
| Presnosť teplota: | ± 0,2 °C |
| Displej prístroja: | nie |
| Prepojenie s PC: | USB konektor |
| Krytie: | IP67 |
| Software a prepojovací kábel v balení: | áno |
| Napájanie prístroja: | 3V6 2/3AA lítiová batéria, vysokoteplotná |
| Životnosť batérie: | cca. 2 roky |
| Rozmery: | priemer 18 mm, dĺžka 110 mm |
| Iné informácie: | možnosť kalibrácie teploty prístroja |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie