VL 305010 - Vlhkomer s teplomerom
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 37,07 €
Cena s DPH: 45,60 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Precíznejší digitálny vlhkomer s teplomerom a s veľkým LCD displejom.
| Výrobca: | TFA |
| Vlhkosť vnútorná: | od: 1% do: 99% |
| Pamäť pre MIN/MAX vlhkosť: | áno |
| Nastaviteľný vlhkostný alarm: | áno |
| Zobrazenie rosného bodu: | áno |
| Zobrazenie pocitovej teploty: | áno |
| Teplota vnútorná: | od: -40°C do: +70°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Nastaviteľný teplotný alarm: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F |
| Rozlíšenie: | 0,1°C, 0,1% rv |
| Presnosť: | ±1°C od -10°C do +50°C / ±3,5% od 20% do 80% rv |
| Displej prístroja: | 2-riadkový veľký LCD |
| Napájanie prístroja: | 2x 1,5 V, typ AA |
| Rozmery prístroja: | 105 x 105 x 45 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 108 g |
| Iné informácie: | Vlhkomer s teplomerom pre presnejšie meranie. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie