VL 305002 - Vlhkomer s teplomerom
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 22,11 €
Cena s DPH: 27,20 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny vlhkomer s teplomerom a veľkým LCD displejom.
| Výrobca: | TFA |
| Vlhkosť vnútorná: | od: 10% do: 99% |
| Pamäť pre MIN/MAX vlhkosť: | áno |
| Teplota vnútorná: | od: -10°C do: +60°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F |
| Rozlíšenie: | 0,1°C, 1% rv |
| Presnosť: | ±1°C od 0°C do +50°C / ±5% od 25% do 75% rv |
| Displej prístroja: | 2-riadkový veľký LCD |
| Napájanie prístroja: | 1x 1,5 V, Typ AAA |
| Rozmery prístroja: | 110 x 95 x 20 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 124 g |
| Iné informácie: | Digitálny vlhkomer s teplomerom vhodný pre meranie v interiéroch alebo skladoch. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie