VL 303045.IT - Bezkáblový vlhkomer s teplomerom
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 37,07 €
Cena s DPH: 45,60 €
| Galéria |
|
|---|
Digitálny vlhkomer IN/OUT s teplomerom IN/OUT. Prístroj zobrazuje na displeji klimatický komfort pomocou ikon. Ďalej zobrazuje aj ikonu otvoreného okna, ktorá Vás upozorní, kedy je potrebné vyvetrať aby nevznikali v interiéry plesne z vlhka.
| Výrobca: | TFA |
| Vlhkosť vnútorná: | od: 20% do: 95% |
| Vlhkosť vonkajšia: | od: 1% do: 99% |
| Pamäť pre MIN/MAX vlhkosť: | áno |
| Nastaviteľný vlhkostný alarm: | ikona vetrania |
| Indikátor klimatického komfortu: | áno, pomocou ikon |
| Teplota vnútorná: | od: -9,9°C do: +59,9°C |
| Teplota vonkajšia: | od: -39,9°C do: 59,9°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F, % rv |
| Rozlíšenie: | 0,1°C, 1% rv |
| Displej prístroja: | 4-riadkový veľký LCD |
| Napájanie prístroja: | 2x 1,5 V, typ AAA |
| Rozmery prístroja: | 95 x 20 x 158 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 150 g |
| Typ senzorov: | SE 303187.IT |
| Maximálny počet senzorov: | 1 |
| Napájanie senzorov: | 2x 1,5 V, typ AAA |
| Dosah senzorov: | max. 100 metrov |
| Iné informácie: | Prístroj Vás upozorní, kedy je vhodné vetrať aby nevznikali v interiéry plesne. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie