VL 351102B - digitálny vlhkomer s teplomerom a hodinami
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 11,79 €
Cena s DPH: 14,50 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Interiérový digitálny vlhkomer s teplomerom + hodiny a budík. Predpoveď počasia pomocou ikon v závislosti na zmene priestorovej vlhkosti. Zobrazenie grafu teploty za posledných 12 hodín.
| Výrobca: | TFA |
| Vlhkosť vnútorná: | od: 20% do: 99% |
| Pamäť pre MIN/MAX vlhkosť: | áno |
| Indikátor klimatického komfortu: | áno |
| Teplota vnútorná: | od: 0°C do: +50°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Zobrazenie trendu vývoja teploty: | áno graficky za posledných 12 hodín |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C, % rv |
| Kalendár (deň, mesiac, rok): | áno |
| Budík: | áno, snooze funkcia |
| Rozlíšenie: | 0,1°C, 1% |
| Displej prístroja: | 3-riadkový veľký LCD displej |
| Podsvietenie displeja: | áno |
| Napájanie prístroja: | 2x 1,5 V typ AAA (nie sú súčasťou balenia) |
| Rozmery prístroja: | 75 x 20 x 140 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 116 g |
| Iné informácie: | Prístroj nemá atmosférický tlakový senzor. Predpoveď počasia je založená na základe zmeny vlhkosti. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie