VL 305047 - vlhkomer s teplomerom
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 17,89 €
Cena s DPH: 22,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny interiérový vlhkomer s teplomerom a s farebným zobrazením klimatického komfortu. Pamäť MIN/MAX s automatickým resetom po 24 hodinách a druhá MIN/MAX pamäť s ručnou resetáciou. Vlhkomer je vybavený presným senzorom. Prístroj je z ušľachtilej ocele.
| Výrobca: | TFA |
| Vlhkosť vnútorná: | od: 1% do: 99% |
| Pamäť pre MIN/MAX vlhkosť: | áno |
| Zobrazenie trendu vývoja vlhkosti: | áno |
| Indikátor klimatického komfortu: | áno |
| Teplota vnútorná: | od: -20°C do: +70°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Zobrazenie trendu vývoja teploty: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F |
| Rozlíšenie: | 1°C, 1% r.v. |
| Presnosť: | ±1°C, ±3% v rozsahu 35% až 75%, ináč ±5% |
| Displej prístroja: | Veľký LCD displej |
| Podsvietenie displeja: | áno |
| Napájanie prístroja: | 2x 1,5V typ AAA ( nie sú súčasťou balenia) |
| Rozmery prístroja: | 74 x 26 (48) x 90 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 106 g |
| Iné informácie: | Umiestnenie na stenu, stojan alebo magnet |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie