VL 305027B - Vlhkomer s teplomerom
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 11,14 €
Cena s DPH: 13,70 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny vlhkomer s teplomerom v ultra-tenkom prevedení. Biela farba
| Výrobca: | TFA |
| Vlhkosť vnútorná: | od: 20% do: 95% |
| Pamäť pre MIN/MAX vlhkosť: | áno |
| Indikátor klimatického komfortu: | áno |
| Teplota vnútorná: | od: 0°C do: +50°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Rozlíšenie: | 0,1°C, 1% rv |
| Displej prístroja: | 2-riadkový veľký LCD |
| Napájanie prístroja: | 1x 3 V, typ CR2025 |
| Rozmery prístroja: | 80 x 100 x 11 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 72 g |
| Iné informácie: | Digitálny vlhkomer s teplomerom pre interiérové použitie. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie