VL 305019S - Vlhkomer s teplomerom
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 18,94 €
Cena s DPH: 23,30 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny interiérový vlhkomer s teplomerom a s farebným zobrazením klimatického komfortu. Sivé prevedenie.
| Výrobca: | TFA |
| Vlhkosť vnútorná: | od: 20% do: 95% |
| Pamäť pre MIN/MAX vlhkosť: | áno |
| Indikátor klimatického komfortu: | áno - farebne rozdelený |
| Teplota vnútorná: | od: 0°C do: +50°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F |
| Rozlíšenie: | 0,1°C, 1% rv |
| Displej prístroja: | 2-riadkový veľký LCD |
| Napájanie prístroja: | 1x 1,5 V, typ AAA |
| Rozmery prístroja: | Ø104 x 20 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 81 g |
| Iné informácie: | Digitálny vlhkomer s teplomerom pre interiérové použitie. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie