VL 305056 - Vlhkomer s teplomerom
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 13,50 €
Cena s DPH: 18.80 €16,60 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny vlhkomer s teplomerom a možnosťou vlastnej kalibrácie. Chrómové puzdro.
Prevedenie: chrómové puzdro na zabudovanie alebo na montáž s držiakom na sklenenú tabuľu alebo do drevenej kazety. Vlhkomer s teplomerom je určený hlavne na monitorovanie skladového priestoru pre cigary.
| Výrobca: | TFA |
| Vlhkosť vnútorná: | od: 10% do: 99% |
| Pamäť pre MIN/MAX vlhkosť: | áno |
| Indikátor klimatického komfortu: | áno |
| Teplota vnútorná: | od: -10°C do: +60°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C, % rv |
| Rozlíšenie: | 0,1°C, 1% rv |
| Presnosť: | ±1°C, ±4% v rozsahu 30% až 85% rv |
| Displej prístroja: | 2-riadkový |
| Napájanie prístroja: | 1x 3V typ CR2032 (je súčasťou balenia) |
| Rozmery prístroja: | 46 x 13 (34) x 46 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 25 g |
| Iné informácie: | Možnosť vlastnej kalibrácie. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie