VL 305055B - Vlhkomer s teplomerom
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 10,33 €
Cena s DPH: 12,70 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny interiérový vlhkomer s teplomerom a s ukazovateľom komfortu. Biele prevedenie.
| Výrobca: | TFA |
| Vlhkosť vnútorná: | od: 10% do: 99% |
| Pamäť pre MIN/MAX vlhkosť: | áno |
| Indikátor klimatického komfortu: | áno |
| Teplota vnútorná: | od: -10°C do: +60°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C, % rv |
| Rozlíšenie: | 0,1°C, 1% rv |
| Presnosť: | ±1°C, ±4% v rozsahu 30% až 80% rv |
| Displej prístroja: | 2-riadkový |
| Napájanie prístroja: | 1x 1,5 V typ AAA (nie je súčasťou balenia) |
| Rozmery prístroja: | 55 x 40 x 15 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 21 g |
| Iné informácie: | magnety na prichytenie |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie