VL 305053Č - Vlhkomer s teplomerom
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 8,86 €
Cena s DPH: 10,90 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny interiérový vlhkomer s teplomerom a s ukazovateľom komfortu. Extra malé prevedenie.
Čierna farba
| Výrobca: | TFA |
| Vlhkosť vnútorná: | od: 10% do: 99% |
| Indikátor klimatického komfortu: | áno |
| Teplota vnútorná: | od: -10°C do: +50°C |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C, %rv |
| Rozlíšenie: | 0,1°C, 1% rv |
| Presnosť: | ±1°C, ±5% v rozsahu 40 až 80% rv |
| Displej prístroja: | 2-riadkový |
| Napájanie prístroja: | 1x 3V, typ CR2032 (je súčasťou balenia) |
| Rozmery prístroja: | 46 x 13 (34) x 46 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 25 g |
| Iné informácie: | Nedá sa zavesiť na klinček len prilepiť obojstrannou páskou. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie