VL 305051SČ - Vlhkomer s teplomerom (3ks)
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 24,15 €
Cena s DPH: 35.70 €29,70 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Sada 3 kusov digitálnych vlhkomerov s teplomerom VL 305051SČ. VL 305051SČ je ideálnym meracím prístrojom na monitorovanie klímy v interiéry. Môžete ľahko sledovať teplotu a vlhkosť a regulovať ju cieleným vykurovaním alebo vetraním. Týmto spôsobom vytvoríte pohodlné a zdravé životné prostredie a dokonca ušetríte náklady na vykurovanie.
Prístroj obsahuje praktický magnetický držiak, pomocou obojstrannej pásky sa dá prilepiť na rôzne povrchy.
| Výrobca: | TFA |
| Vlhkosť: | od: 10% do: 99% |
| Teplota: | od: -10°C do: +50°C |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C, %rv |
| Rozlíšenie: | 0,1°C / 0,1% rv |
| Presnosť (teplota): | ±1°C |
| Presnosť (vlhkosť): | ±5% v rozsahu 20% až 80% rv |
| Displej prístroja: | 2-riadkový veľký LCD |
| Podsvietenie displeja: | nie |
| Napájanie prístroja: | 1,5V typ AAA nie je súčasťou balenia (3ks) |
| Rozmery prístroja: | 61 x 24 (31) x 61 (65) mm |
| Hmotnosť prístroja: | 3x cca. 44 g |
| Iné informácie: | V strieborno-čiernom prevedení |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie