VL 305051Č - Vlhkomer s teplomerom
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 9,67 €
Cena s DPH: 11,90 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny vlhkomer s teplomerom VL 305051 je ideálnym meracím prístrojom na monitorovanie klímy v interiéry. Môžete ľahko sledovať teplotu a vlhkosť a regulovať ju cieleným vykurovaním alebo vetraním. Týmto spôsobom vytvoríte pohodlné a zdravé životné prostredie a dokonca ušetríte náklady na vykurovanie.
Prístroj obsahuje praktický magnetický držiak, pomocou obojstrannej pásky sa dá prilepiť na rôzne povrchy.
| Výrobca: | TFA |
| Vlhkosť vnútorná: | od: 10% do: 99% |
| Teplota vnútorná: | od: -10°C do: +50°C |
| Rozlíšenie: | 0,1°C / 0,1% r.v. |
| Presnosť: | ±1°C / ±5% v rozsahu od 20 do 80% r.v. |
| Displej prístroja: | 2-riadkový veľký LCD |
| Napájanie prístroja: | 1,5V typ AAA nie je súčasťou balenia |
| Rozmery prístroja: | 61 x 24 (31) x 61 (65) mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 44 g |
| Iné informácie: | V čiernom prevedení |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie