VL 305000 - Vlhkomer s teplomerom
| Galéria |
![]() |
|---|
Najmenej dve tretiny života človek strávi v interiéry. To, či sa doma cítime dobre a pohodlne, závisí vo veľkej miere od kvality vnútorného vzduchu. Príliš vlhké miestnosti podporujú rast plesní, ale príliš suchý vzduch môže byť škodlivý pre naše zdravie a trpia aj domáce zvieratá, rastliny, drevené podlahy a starožitný nábytok.
Tento praktický vlhkomer s teplomerom je ideálny merací prístroj na monitorovanie vnútornej klímy. Teplotu a vlhkosť môžete jednoducho sledovať a regulovať cieleným vykurovaním alebo vetraním. Takto vytvoríte príjemné a zdravé životné prostredie a dokonca šetríte náklady na vykurovanie. Najvyššia a najnižšia nameraná hodnota sa uloží a zobrazí stlačením tlačidla MAX/MIN.
| Výrobca: | TFA Dostmann |
| Vlhkosť: | od: 10% do: 99% |
| Pamäť pre MIN/MAX vlhkosť: | áno |
| Teplota: | od: -10°C do: +60°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F |
| Rozlíšenie: | 0,1°C/1% r.v. |
| Presnosť (teplota): | ±1°C v rozsahu -10°C až +50°C |
| Presnosť (vlhkosť): | ±5% v rozsahu 25% až 75% rv |
| Displej prístroja: | 2-riadkový delený |
| Napájanie prístroja: | 1x 1,5V typ AAA - je súčasťou balenia |
| Rozmery prístroja: | 70 x 20 (70) x 110 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 70 g bez batérií |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie