VL 303065 - digitálny vlhkomer s teplomerom IN/OUT
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 22,76 €
Cena s DPH: 28,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny vlhkomer s teplomerom dokáže monitorovať interiérovú a exteriérovú teplotu a interiérovú vlhkosť. Na LCD displeji sú zobrazené maximálne a minimálne namerané hodnoty za posledných 24 hodín. Prístroj je vybavený aj vlastnou pamäťou pre MIN/MAX namerané hodnoty s manuálnym nulovaním. Ďalej je vybavený švajčiarskym presným snímačom na veľmi presne merie hodnoty vlhkosti.
| Výrobca: | TFA |
| Vlhkosť vnútorná: | od: 10% do: 99% |
| Pamäť pre MIN/MAX vlhkosť: | áno - 24-hodinová aj s manuálnym vynulovaním |
| Teplota vnútorná: | od: -10°C do: +60°C |
| Teplota vonkajšia: | od: -40°C do: +60°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno - 24-hodinová aj s manuálnym vynulovaním |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F, rv |
| Rozlíšenie: | 0,1°C, 1% rv |
| Presnosť: | ±1°C, ±3% v rozsahu (35 … 75%) |
| Displej prístroja: | 3-riadkový LCD displej |
| Napájanie prístroja: | 1x 1,5V typ AA (nie je súčasťou balenia) |
| Rozmery prístroja: | 77 x 22 x 86 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 104 g |
| Typ senzorov: | SE 303234.02 |
| Maximálny počet senzorov: | 1 |
| Napájanie senzorov: | 1x 1,5V typ AA (nie je súčasťou balenia) |
| Dosah senzorov: | max. 80 metrov vo voľnom priestore |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie