VL 305053B pre suchý sklad
Dostupnosť: Do 1 týždňa
Cena bez DPH: 45,53 €
Cena s DPH: 65.90 €56,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny vlhkomer s teplomerom a s kalibračným certifikátom pre suchý sklad. Extra malé prevedenie. Kalibrovaný v 3 + 3 bodoch, teplota: +10°C, +20°C, +30°C a vlhkosť: 30%, 50%, 70% RV. Kalibračné body je možné zmeniť na žiadosť zákazníka. Od 01.01.2021 vystavujeme akreditované kalibračné listy. Naše laboratórium má registračné číslo: (SNAS Reg. No. 736/K-138)
| Výrobca: | TFA |
| Vlhkosť: | od: 10% do: 99% |
| Teplota: | od: -10°C do: +50°C |
| Kalibračné body vlhkosti: | 30%, 50%, 70% rv |
| Kalibračné body teploty: | +10°C, +20°C, +30°C |
| Rozlíšenie: | 0,1°C, 1% rv |
| Presnosť vlhkosť: | ±5% v rozsahu 40 až 80% rv |
| Presnosť teplota: | ±1°C |
| Displej prístroja: | 2-riadkový |
| Napájanie prístroja: | 1x 3V, typ CR2032 (je súčasťou balenia) |
| Rozmery prístroja: | 46 x 13 (34) x 46 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 25 g |
| Iné informácie: | Kalibrovaný pre suchý sklad |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie