VL 305002 suchý sklad
Dostupnosť: Do 1 týždňa
Cena bez DPH: 57,48 €
Cena s DPH: 83.20 €70,70 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny vlhkomer s teplomerom a s kalibračným certifikátom pre suchý sklad. Kalibrovaný v 3 + 3 bodoch, teplota: +10°C, +20°C, +30°C a vlhkosť: 30%, 50%, 70% RV. Kalibračné body je možné zmeniť na žiadosť zákazníka. Od 01.01.2021 vystavujeme akreditované kalibračné listy. Naše laboratórium má registračné číslo: (SNAS Reg. No. 736/K-138)
Materiál: Plast + elektronika
| Výrobca: | TFA + kalibrácia ADM s.r.o., Žilina |
| Vlhkosť: | od: 10% do: 99% |
| Teplota: | od: -10°C do: +60°C |
| Kalibračné body vlhkosti: | 30%, 50%, 70% r.v. |
| Kalibračné body teploty: | +10°C, +20°C, +30°C |
| Rozlíšenie: | 0,1°C, 1% r.v. |
| Presnosť vlhkosť: | ±5% od 25% do 75% rv |
| Presnosť teplota: | ±1°C od 0°C do +50°C |
| Pamäť pre MIN/MAX vlhkosť: | áno |
| Pamäť pre MIN/MAX teplota: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F |
| Displej prístroja: | 2-riadkový veľký LCD |
| Napájanie prístroja: | 1x 1,5 V, Typ AAA - je súčasťou balenia |
| Rozmery prístroja: | 110 x 95 x 20 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 124 g |
| Iné informácie: | Digitálny vlhkomer s teplomerom vhodný pre meranie v interiéroch alebo skladoch. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie