SE 303313 s kalibračným certifikátom pre lekárne
| Galéria |
![]() |
|---|
Bezdrôtové senzory odosielajú namerané hodnoty priamo na server cez modul brány 314000 a internet. Namerané hodnoty sú na servery k dispozícií najmenej 90 dní. Cez platformu WEATHERHUB OBSERVER www.wh-observer.de je možné kedykoľvek a kdekoľvek na svete si pozrieť namerané hodnoty pomocou PC, tabletu alebo smartphonu a využiť množstvo ďalších funkcií. Ideálne pre lekárne, laboratóriá, obchod a priemysel, obytné, pracovné, skladovacie a chladiace miestnosti.
Externý bezkáblový snímač SE 303313 pre meranie 2 teplôt (na kábliku a snímačom teploty v senzore) s nepremokavý káblikom 1,4 m. Senzor je určený pre WeatherHub OBSERVER systém. Vyžaduje bránu: 314000
Kalibrácia teploty na kábliku v 3 bodoch: +2°C, +5°C, +8°C. Monitorovanie teploty v chladničke.
• Teplota na kábliku: -30°C do +60°C
• Teplota na senzore: -30°C do +60°C
• Rozlíšenie aplikácií: 0,1°C
• Presnosť: ± 0,8°C v rozsahu 0 až +40°C, ináč ±1°C
• Prenos signálu na bránu: každých 7 minút
• Nastavenie alarmu: pri prekročení určitého limitu
• Pamäť 90 dní
• 1-riadkový LCD zobrazuje teplotu
• Maximálny dosah: 200 metrov vo voľnom priestore
• Frekvencia vysielania: 868 MHz
• Napájanie: 2x 1,5 V typ AAA (nie sú súčasťou balenia)
• Rozmery: 41 (83) x 35 (61) x (135) mm
• Hmotnosť prístroja: cca. 61 g
| Výrobca: | TFA |
| Teplota vnútorná: | od: -30°C do: +60°C |
| Teplota vonkajšia: | od: -30°C do: +60°C |
| Kalibračné body teploty: | +2°C, +5°C, +8°C (kalibrovaný externý snímač na kábliku) |
| Rozlíšenie: | 0,1°C |
| Presnosť teplota: | ± 0,8°C v rozsahu 0 až +40°C, ináč ±1°C |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C |
| Dĺžka kábla: | cca. 1,4 metra |
| Napájanie prístroja: | 2x 1,5 V typ AAA (nie sú súčasťou balenia) |
| Rozmery prístroja: | 41 (83) x 35 (61) x (135) mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 61 g |
| Iné informácie: | Senzor SE 303313 je kompatibilný so setom WeatherHub Observer |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie
