SE 303312 s kalibračným certifikátom pre lekárne
| Galéria |
![]() |
|---|
Bezdrôtové senzory odosielajú namerané hodnoty priamo na server cez modul brány 314000 a internet. Namerané hodnoty sú na servery k dispozícií najmenej 90 dní. Cez platformu WEATHERHUB OBSERVER www.wh-observer.de je možné kedykoľvek a kdekoľvek na svete si pozrieť namerané hodnoty pomocou PC, tabletu alebo smartphonu a využiť množstvo ďalších funkcií. Ideálne pre lekárne, laboratóriá, obchod a priemysel, obytné, pracovné, skladovacie a chladiace miestnosti.
Externý bezkáblový snímač vlhkosti a teploty SE 303312 je určený pre WeatherHub OBSERVER systém. Vyžaduje bránu: 314000.
Kalibrácia vlhkosti a teploty v 3+3 bodoch: V: 30%, 50%, 70% RV, T: +15°C, +20°C, +25°C
Od 01.01.2021 vystavujeme akreditované kalibračné listy. Naše laboratórium má registračné číslo: (SNAS Reg. No. 736/K-138)
Technické parametre:
• Rozsah teplota: -39,9°C až +59,9°C
• Rozsah Vlhkosť: 0% až 99% relatívnej vlhkosti
• Rozlíšenie v aplikácií: 0,1°C, 1% r.v.
• Presnosť: ±1°C / ±4% (v rozsahu 35% až 75% r.v.)
• Prenos signálu na bránu: každých 7 minút
• Nastavenie alarmu: pri prekročení určitého limitu
• Pamäť 90 dní
• 1-riadkový LCD zobrazuje striedavo teplotu a vlhkosť
• Maximálny dosah: cca. 200 metrov (vo voľnom priestore)
• Frekvencia vysielania: 868 MHz
• Napájanie: 2x 1,5 V typ AA (nie sú súčasťou balenia)
• Rozmery: 43 x 23 x 160 mm
• Hmotnosť prístroja: cca. 74 g
| Výrobca: | TFA + kalibrácia ADM s.r.o., Žilina |
| Vlhkosť: | od: 0% do: 99% |
| Teplota: | od: -39,9°C do: +59,9°C |
| Kalibračné body vlhkosti: | 30%, 50%, 70% RV |
| Kalibračné body teploty: | +15°C, +20°C, +25°C |
| Rozlíšenie: | 0,1°C, 1% RV |
| Presnosť vlhkosť: | ±4% v rozsahu 35% až 75% r.v. |
| Presnosť teplota: | ±1°C |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C, % |
| Displej prístroja: | 1-riadkový LCD displej |
| Napájanie prístroja: | 2x 1,5 V typ AA (nie sú súčasťou balenia) |
| Rozmery prístroja: | 43 x 23 x 160 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 74 g |
| Iné informácie: | Senzor SE 303312 je kompatibilný so setom WeatherHub Observer |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie
