452033 s kalibračným certifikátom pre lekárne
Dostupnosť: Do 1 týždňa
Cena bez DPH: 60,81 €
Cena s DPH: 88.00 €74,80 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Vlasový vlhkomer s teplomerom v čiernom a pochrómovanom prevedení s priemerom Ø 102 mm. Farebné zobrazenie klimatického komfortu na číselníku. Podstavec pre položenie na stôl. Vlasový vlhkomer s teplomerom je dodávaný s kalibračným certifikátom pre lekárne. Kalibrovaný v 3 + 3 bodoch, teplota: +15°C, +20°C, +25°C a vlhkosť: 30%, 50%, 70% RV. Kalibračné body je možné zmeniť na žiadosť zákazníka.
Od 01.01.2021 vystavujeme akreditované kalibračné listy. Naše laboratórium má registračné číslo: (SNAS Reg. No. 736/K-138)
| Výrobca: | TFA + kalibrácia ADM s.r.o., Žilina |
| Vlhkosť: | od: 0% do: 100% |
| Teplota: | od: -15°C do: +55°C |
| Kalibračné body vlhkosti: | 30%, 50%, 70% r.v. |
| Kalibračné body teploty: | +15°C, +20°C, +25°C |
| Rozlíšenie: | 1% rv, 1°C |
| Rozmery prístroja: | 102 x 35 (80) x 102 (114) mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 79 g |
| Iné informácie: | Presnejší vlhkomer s teplomerom pre meranie vlhkosti a teploty v interiéroch. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie