452005 s kalibračným certifikátom pre lekárne
Dostupnosť: Do 1 týždňa
Cena bez DPH: 51,46 €
Cena s DPH: 74.50 €63,30 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Bimetalový vlhkomer s teplomerom (priemerom Ø 102 mm) a s kalibračným certifikátom pre lekárne. Kalibrovaný v 3 + 3 bodoch, teplota: +15°C, +20°C, +25°C a vlhkosť: 30%, 50%, 70% RV. Kalibračné body je možné zmeniť na žiadosť zákazníka.
Od 01.01.2021 vystavujeme akreditované kalibračné listy. Naše laboratórium má registračné číslo: (SNAS Reg. No. 736/K-138)
| Výrobca: | TFA + kalibrácia ADM s.r.o., Žilina |
| Vlhkosť: | od: 15% do: 100% |
| Teplota: | od: 0°C do: +40°C |
| Kalibračné body vlhkosti: | 30%, 50%, 70% RV |
| Kalibračné body teploty: | +15°C, +20°C, +25°C |
| Rozlíšenie: | 5% rv, 1°C |
| Rozmery prístroja: | Ø 102 x 35 x 113 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 61 g |
| Iné informácie: | Vlhkomer s teplomerom pre meranie vlhkosti a teploty v interiéroch. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie