TE301034 - Teplomer
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 21,14 €
Cena s DPH: 26,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny teplomer spĺňajúci podmienky HACCP so sondou na kábliku cca. 3 metre. Možnosť nastavenia teplotného alarmu. Prístroj má veľké uplatnenie v gastronómií a potravinárstve.
Materiál: Plast + elektronika
| Výrobca: | TFA |
| Teplota vonkajšia: | od: -50°C do: +70°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Nastaviteľný teplotný alarm: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F |
| Dĺžka kábla: | cca. 3 m |
| Rozlíšenie: | 1°C |
| Presnosť: | ±0,5°C od -20°C do +25°C, ináč 1°C |
| Trieda ochrany: | IP 65 |
| Dalšie funkcie: | MIN/MAX, HOLD, alarm |
| Displej prístroja: | 1-riadkový LCD |
| Napájanie prístroja: | 1x 3 V, typ CR 2032 |
| Rozmery prístroja: | 86 x 57 x 30 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 71 g |
| Iné informácie: | Digitálny teplomer s alarmom vhodný pre chladiace a mraziace boxy. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie