TE301011 - Teplomer IN/OUT
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 17,48 €
Cena s DPH: 21,50 €
| Galéria |
|
|---|
Digitálny teplomer IN/OUT so sondou na kábliku cca. 3 metre. Veľký LCD displej.
Materiál: Plast + antikor + elektronika
| Výrobca: | TFA |
| Teplota vnútorná: | od: -10°C do: +60°C |
| Teplota vonkajšia: | od: -50°C do: 70°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F |
| Dĺžka kábla: | cca. 3 m |
| Rozlíšenie: | 0,1°C |
| Presnosť: | ±1°C od 0°C do +50°C, ináč ±2°C |
| Displej prístroja: | 2-riadkový veľký LCD |
| Napájanie prístroja: | 1x 1,5 V, typ AAA |
| Rozmery prístroja: | 110 x 95 x 20 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 142 g |
| Iné informácie: | Digitálny teplomer IN/OUT so sondou na kábliku dobre viditeľný aj z diaľky. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie