DT-1 MIN-MAX so sondou ST-05
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 80,49 €
Cena s DPH: 99,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny teplomer spĺňajúci podmienky HACCP so sondou na kábliku cca. 1 meter. Prístroj má veľké uplatnenie v gastronómií, potravinárstve v laboratóriách a pod. Teplotný snímač Pt1000 je určený na meranie teploty vzduchu a kvapaliny. Elektronika má krytie IP66 a sonda IP67.
| Výrobca: | PPHU Termoprodukt |
| Teplota: | od: -100°C do: +180°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Nastaviteľný teplotný alarm: | áno (zvukový a optický) |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C |
| Dĺžka kábla: | cca. 1 meter |
| Rozlíšenie: | 0,01°C |
| Presnosť: | ±0,05°C (od 0°C do +100°C) |
| Trieda ochrany: | Elektronika má krytie IP66 a sonda IP67. |
| Dalšie funkcie: | MIN/MAX, HOLD, ALARM |
| Displej prístroja: | 2-riadkový LCD s podsvietením |
| Napájanie prístroja: | Prístroj je napájaný vstavanou lítiovou batériou 3,7V, 800mAh. |
| Rozmery prístroja: | 62 x 120 x 20 mm (len prístroj) |
| Hmotnosť prístroja: | 125 g |
| Iné informácie: | S možnosťou kalibrácie pre lekárne alebo GASTRO |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie