DT-2 ST-05-S kábel 8m silikón
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 145,53 €
Cena s DPH: 179,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny teplomer spĺňajúci podmienky HACCP so sondou na kábliku cca. 8 metrov. Prístroj má veľké uplatnenie v gastronómií a potravinárstve. Teplotný snímač Pt1000 je určený na meranie teploty vzduchu a kvapaliny. Elektronika má krytie IP65 a sonda IP67. Načítavanie teploty každých 15 sekúnd.
Materiál: Plast + elektronika
| Výrobca: | Termoprodukt |
| Teplota: | od: -50°C do: +180°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C |
| Dĺžka kábla: | 8 metrov, silikónový |
| Rozlíšenie: | 0,01°C |
| Presnosť: | +/-0,07 v rozsahu -10°C až +100°C, +/-0,15 od +101°C do +150°C |
| Trieda ochrany: | IP65 - elektronika, IP 67 - sonda |
| Dalšie funkcie: | funkcia HOLD |
| Displej prístroja: | 3 1/2 číslice |
| Napájanie prístroja: | 1x 3,6V typ 1/2AA - lítiová (je súčasťou balenia) |
| Rozmery prístroja: | 45 x 100 x 19 mm (iba prístroj) |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 160 g aj so sondou |
| Iné informácie: | Načítavanie teploty každých 15 sekúnd. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie