DT-2 teplomer
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 56,59 €
Cena s DPH: 69,60 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny teplomer spĺňajúci podmienky HACCP so sondou na kábliku cca. 1 meter. Prístroj má veľké uplatnenie v gastronómií a potravinárstve. Teplotný snímač Pt1000 je určený na meranie teploty vzduchu a kvapaliny. Elektronika má krytie IP65 a sonda IP67.
Materiál: Plast + elektronika
| Výrobca: | Termoprodukt |
| Teplota vnútorná: | od: -50°C do: +180°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C |
| Dĺžka kábla: | cca. 1 meter |
| Rozlíšenie: | 0,01°C |
| Presnosť: | ±0,07 v rozsahu -10°C až +100°C, ±0,15 od +101°C do +150°C |
| Trieda ochrany: | IP65 - elektronika, IP 67 - teplotná sonda |
| Dalšie funkcie: | MIN/MAX, HOLD |
| Displej prístroja: | LCD displej 3 1/2 číslice |
| Napájanie prístroja: | 1x lítiová batéria 3,6 V typ 1/2AA (je súčasťou balenia) |
| Rozmery prístroja: | 45 x 100 x 19 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 85 g |
| Iné informácie: | Rozmer sondy 40 x 4 mm |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie