TE301066B - Teplomer IN/OUT
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 8,94 €
Cena s DPH: 11,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Teplomer IN/OUT so senzorom na kábliku. Vhodný pre chladničky, mrazničky alebo akvária. Prevedenie v bielej farbe.
| Výrobca: | TFA |
| Teplota vnútorná: | od: -10°C do: +60°C |
| Teplota vonkajšia: | od: -30°C do: +60°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C |
| Dĺžka kábla: | 3 metre |
| Rozlíšenie: | 0,1°C |
| Presnosť: | ±1°C v rozsahu 0°C až +50°C, ináč ±2°C |
| Dalšie funkcie: | MIN/MAX |
| Displej prístroja: | 1-riadkový veľký LCD |
| Napájanie prístroja: | 1x 1,5V typ AAA - nie je súčasťou balenia |
| Rozmery prístroja: | 54 x 15 x 40 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 34 g |
| Iné informácie: | Biela farba |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie