TE 301052 - kontrolný teplomer
Dostupnosť: Do 1 mesiaca
Cena bez DPH: 22,76 €
Cena s DPH: 28,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Profesionálny teplomer so sondou na kábliku pre veľmi presné meranie teploty. Použitie pre širokú škálu aplikácií: GASTRO, lekárne, laboratória a iné.
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | od: -40°C do: +70°C |
| Rozlíšenie: | 0,1 |
| Presnosť: | ±0,3°C v rozsahu -10°C až +20°C, ±0,5°C v rozsahu -20/-10°C a +20/+40°C, inak ±1°C |
| Prevedenie: | sonda na 2 metrovom kábliku |
| Rozmery: | 100 x 21(30) x 61 mm |
| Hmotnosť: | 78 g |
| Iné informácie: | Teplotný alarm, spĺňa normu EN 13485 |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie