TE301044 - Teplomer IN/OUT
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 8,94 €
Cena s DPH: 11,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny teplomer IN/OUT so sondou na kábliku cca. 1,5 metra.
| Výrobca: | TFA |
| Teplota vnútorná: | od: 0°C do: +50°C |
| Teplota vonkajšia: | od: -40°C do: +70°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F |
| Dĺžka kábla: | cca. 1,5 m |
| Rozlíšenie: | 0,1°C |
| Dalšie funkcie: | MIN/MAX |
| Displej prístroja: | 2-riadkový delený |
| Napájanie prístroja: | 2x 1,5 V typ AAA (nie sú súčasťou balenia) |
| Rozmery prístroja: | 68 x 58 x 12 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca 35 g |
| Iné informácie: | Vhodný aj na meranie teploty v chladničke a mrazničke |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie