10881 - Teplomer IN/OUT
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 10,98 €
Cena s DPH: 13,50 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny teplomer IN/OUT so sondou na kábliku cca. 3 metre. Zobrazenie vnútornej a vonkajšej teploty pomocou prepínača.
Materiál: Plast + antikor + elektronika
| Výrobca: | KOCH |
| Teplota vnútorná: | od: -20°C do: +70°C |
| Teplota vonkajšia: | od: -50°C do: +70°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Nastaviteľný teplotný alarm: | áno - len pre vonkajší senzor |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F |
| Dĺžka kábla: | cca. 3 m |
| Rozlíšenie: | 0,1°C |
| Dalšie funkcie: | MIN/MAX, teplotný alarm |
| Displej prístroja: | 1-riadkový LCD |
| Napájanie prístroja: | 1x 1,5 V, typ AAA |
| Rozmery prístroja: | 63 x 63 x 15 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 54 g |
| Iné informácie: | Digitálny teplomer s alarmom vhodný pre chladiace a mraziace boxy. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie