ST 382030 - Digitálne stopky
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 9,76 €
Cena s DPH: 12,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálne stopky s hodinami, budíkom a minútkami.
| Výrobca: | TFA |
| Počet medzičasov: | 1 |
| Rozlíšenie stopiek: | 0,01 sekundy |
| Kalendár (deň,mesiac, rok): | áno |
| Formát času: | 12/24 hodinový |
| Budík: | áno |
| Odloženie budenia - Snooze: | áno |
| Maximálny čas: | 23:59:59 sek |
| Displej prístroja: | 1-riadkový |
| Napájanie prístroja: | 1x 1,5 V, typ LR 44 |
| Rozmery prístroja: | 65 x 21 x 79 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca.. 50 g |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie